orbita_info@yahoo.com +389 48 413 165 +389 76 819 994
Летувајте со нас во Грција, Албанија, Бугарија, Црна Гора, Турција или Египет!!!           АНТАЛИЈА СО АВИОН. Контактирајте не за најповолни понуди.          Автобуски програми за 8ми Септември и 11ти Октомври.           НАСКОРО: Автобуски програми за 23ти Октомври!

 

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.
Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.
Во нашата понуда располагаме со овие типови на соби:
Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби, комплетно ново изградени и реновирани
Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани
Трокреветна соба на 1ви спрат
Четворокреветна на приземје или  1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.

Сите соби содржат: сопствен тоалет, ТВ, интернет, чајна кујна, тераса, клима со доплата од 5еур.

Гпс координати: 40.080592 23.979175

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, и се резервира со 50% аконтација

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД


-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019
-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019


ВИЛА ПАНАЈОТА - САРТИ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

период

Ноќ.

1 / 3 еко

1/3 приземје

1/4 еко студио

коментар

19.05-26.05.19

7

59

79

89

Промо цена

26.05-02.06.19

7

99

119

129

Промо цена

02.06-09.06.19

7

129

159

169

 

09.06-16.06.19

7

179

229

239

 

16.06-23.06.19

7

249

279

289

 

23.06-30.06.19

7

319

359

379

 

30.06-07.07.19

7

359

399

409

 

07.07-14.07.19

7

369

409

419

 

14.07-21.07.19

7

409

429

449

 

21.07-28.07.19

7

449

479

489

 

28.07-04.08.19

7

449

479

489

 

04.08-11.08.19

7

449

479

489

 

11.08-18.08.19

7

419

439

449

 

18.08-25.08.19

7

399

419

429

 

25.08-01.09.19

7

329

359

369

 

01.09-08.09.19

7

259

289

299

 

08.09-15.09.19

7

209

239

249

 

15.09-22.09.19

7

149

169

179

Промо цена

22.09-29.09.19

7

79

89

99

Промо цена

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
За возрасни (35 евра)
За деца до 12 години (25 евра)
Деца до 2 години бесплатно, без седиште


Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица
Поаѓање од Битола и Прилеп

Часот на поаѓање ке биде објавен дополнително.

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.
GPS: 40.080592 23.979175