facebook    instagram  | +389 75 845 711 |  orbita_info@yahoo.com | понеделник - петок:  08:00 - 20:00   сабота: 09:00 - 15:00                                        Блог   Услови   За Нас   Контакт

Авионски превоз

НАЈДОБРИ ЦЕНИ НА ПАЗАРОТ

Нашите вработени ги поседуваат потребните IATA (Меѓународна асоцијација за авионски превоз) сертификати за професионално резервирање на авионски билети.

ВАШИОТ WIZZ AIR АГЕНТ ПОБАРАЈТЕ ГО ТУКА

Туристичка агенција ОРБИТА е соработка со најпознатите авионски превозници како: Turkish Airlines, Alitalia, Qatar Airways, Croatia Ailines, Air Serbia, AirFance, Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss Airlines, FlyDubai и многу други, како и ниско буџетните компании како Wizz Air, Ryan air, Easy Jet, Pegasus, со што Ви овозможуваме најниски цени и најповолни конекции и понуди на авионските билети за да стигнете до Вашата посакувана дестинација. За резервација на авиобилет Ве молиме да не посетите лично во нашата агенција.

За повеќе информации обратете се на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или 076 819 994

 

Јавете се

+389 75 845 711

Понеделник - Петок

08:00 - 20:00 ч.

Сабота

09:00 - 15:00 ч.