facebook    instagram  | +389 75 845 711 |  orbita_info@yahoo.com | понеделник - петок:  08:00 - 20:00   сабота: 09:00 - 15:00                                        Блог   Услови   За Нас   Контакт

Контактирајте не

Контактирајте не

Имате прашање?
Слободно контактирајте
со нас.

Главна канцеларија

Ул.Александар Македонски бр.453
Прилеп
Македонија
7500
Македонија

Пишете ни!

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Јавете се!

+389 75 845 711
TPL_CONTACT_WEBSITE
Преземи ги информациите како: Визит карта

Бидете поблиску до нас!

 

Пишете ни порака

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.
Tour
 

Јавете се

+389 75 845 711

Понеделник - Петок

08:00 - 20:00 ч.

Сабота

09:00 - 15:00 ч.