facebook    instagram  | +389 75 845 711 |  orbita_info@yahoo.com | понеделник - петок:  08:00 - 20:00   сабота: 09:00 - 15:00                                        Блог   Услови   За Нас   Контакт

Вила "Leona" - Аспровалта

7 Ноќи 8 Дена
цени од 119€

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон ,  климата е вклучена во цената. Wi – fi  бесплатно.

10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА  ДО 01.03.2024
5 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА  ДО 01.04.2024

ТЕРМИН

НОЌИ

Леона 1/2 студио

Леона 1/3 студио

Леона 1/3+1/3 дуплекс

19.05

7 *

119

129

4 х 119

26.05

7 *

129

139

4 х 129

02.06

7 *

149

159

4 х 149

09.06

7

299

319

459

16.06

7

319

339

499

23.06

7

329

349

579

30.06

7

359

379

599

07.07

7

379

429

659

14.07

7

379

429

659

21.07

7

379

429

659

28.07

7

379

429

659

04.08

7

379

429

659

11.08

7

379

429

659

18.08

7

379

429

659

25.08

7

359

379

599

01.09

7

299

319

499

08.09

7 *

149

159

4 х 149

15.09

7 *

129

139

4 х 129

22.09

7 *

119

129

4 х 119

Напомени:

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето  лице се сместува бесплатно , доплаќа само превоз доколку користи.Во дуплекс апп кај пакет аранжман плаќаат 4 лица.

Доплата за превоз:

  • 45 € за возрасни – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец
  • 35 € за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

Приговори и Поплаки:

  • Во случај на неадекватно сместување или било кој друг проблем, се молат патниците за тоа веднаш да го известат одговорното лице на рецепцијата Доколку проблемот не биде решен, веднаш треба за истиот да се извести ОРГАНИЗАТОРОТ НА ПАТУВАЊЕТО и уплатното место каде сте склучиле Договор за патување, за време на првиот ден од сместувањето и почетокот на ова програма. Напоменуваме дека рекламации за кои агенцијата ќе дознае на последниот ден од престојот или по враќањето на патниците, истите нема да бидат земени во предвид или разгледани.
  • Ве молиме во случај на било каков инцидент (кражба, тепачка, сообраќајна незгода….), да се обратите на надлежните инситуции во земјата на престојот. Организаторот на патувањето единствено е задолжен да Ви помогне при посредување меѓу вас и надлежните институции
  • Составен дел од оваа програма се Општите услови на патување на организаторот на патувањето. За сите информации дадени усмено, агенцијата не сноси одговорност. Ве молиме внимателно да ги прочитате условите на патување кои се составен дел од овој програм. 

Важат Општите услови за патување на ОРБИТА и СКТМ

Тимот на ОРБИТА Ви посакува пријатен одмор.

Резервирај сега

 

Јавете се

+389 75 845 711

Понеделник - Петок

08:00 - 20:00 ч.

Сабота

09:00 - 15:00 ч.